USB Hub
431 προϊόντα
-
Natec Hub Usb C Silkworm Σε 4 X Usb 3.0 Μαύρο - (Nhu-1343)
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB14,69 € -
Natec Dragonfly USB Hub 2.0 480 Mbit/s Black
Interface: USB 2.0, Πλήθος Θυρών: 3, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB14,69 € -
Kensington UH4000 USB 3.0
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB53,39 € -
Nedis Tcarf230bk Computer Hub Usb Type-c 2x Usb-c / 2x Usb 3.0 (5g) Power Delive
Interface: USB 3.041,26 € -
Hub USB 3.2 UGREEN Gray 15548
Interface: USB 3.214,50 € -
Unitek uHUB P5+ 4 Ports Powered USB-C Hub
Interface: USB 3.2, Πλήθος Θυρών: 5, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB14,47 € -
RaidSonic Icy Box IB-AC6110
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 10, Παροχή Ρεύματος: Εξωτερική Παροχή Ρεύματος59,91 € -
RaidSonic Icy Box IB-HUB1426-CPD
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB25,96 € -
Delock Usb Hub Με Διακόπτες 63669, 7x Usb, 5gbps, Led, Γκρι
Interface: USB 3.038,60 € -
Icy Box Ib-hub1409-c3 Usb 3.0 Type C Hub 4ports Type A Black/60256
Interface: USB 3.016,89 € -
Icy Box 4-port Hub Dual Conenction Usb/type-c 3.2
Interface: USB 3.29,81 € -
Trust TR-23786 USB 2.0 Hub 4 Θυρών με σύνδεση USB-A Γκρι
Interface: USB 2.013,70 € -
OTU ZO1-U 4-σε-1 USB 3.0 Hub με 4 Θύρες USB (Μαύρο)
Interface: USB 3.09,90 € -
-12%
Καλώδιο USB Startech 5G2A1SGBB-USB-C-HUB Γκρι
154,74 €140,61 € -
USB 2.0 Star HUB 4-Port Black EA150K
Interface: USB 2.05,84 € -
Green on Hub 4 Θυρών (USB 3.0 X 1/ USB 2.0 X 3) με Σύνδεση USB-C - Γκρι
13,12 € -
USB hub Earldom HUB06, USB 2.0, 4 θύρες, Μαυρο - 40173
Interface: USB 2.08,95 € -
UGREEN Hub Type-C with Ethernet Adapter UGREEN CM530 Black 50627 340063
27,20 € -
USB Hub 4x USB Black Q-303
Interface: USB 3.06,50 € -
USB Hub Startech ST7300USBME Μαύρο
274,89 € -
USB Hub Startech HBS304A24A Μαύρο 5 Gbit/s
Interface: USB 3.0148,81 € -
4in1 Hub Baseus UltraJoy USB-C do 3x USB 3.0 + RJ45 (space grey)
Interface: USB 3.026,00 € -
USB hub Earldom ET-HUB09, USB 3.0, 3 θύρες, Γκρί - 40218
Interface: USB 3.010,56 € -
USB 2.0 Hub 7 Θυρών με σύνδεση USB-A
Interface: USB 2.0, Πλήθος Θυρών: 7, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB4,99 € -
NOD Hybrid USB 3-1.C
Interface: USB 3.1, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB19,90 € -
Dudao 4IN1 USB HUB Μαύρο
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB15,90 € -
Αντάπτορας Δικτύου Usb Inter-Tech Lan- Argus It-410
Interface: USB 3.2, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB22,12 € -
Αντάπτορας Δικτύου Usb Inter-Tech Lan Argus It-310
Interface: USB 3.2, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB22,19 € -
Vention Type-C to 4-Port USB 3.0 Hub with Power Supply 0.15M
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB8,90 € -
-36%
StarTech 4 Port Hub - USB-A to 1x USB-C / 3x USB-A
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Εξωτερική Παροχή Ρεύματος 122,94 €88,75 € -
Usb Hub 4 Θέσεων Usb 2.0 Esperanza Ea112
Interface: USB 2.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB4,85 € -
Lindy 12m USB 2.0 Active Extension Pro 4 Port Hub
Interface: USB 2.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB86,65 € -
Ugreen Usb 3.2 Gen 1 Hub 4X Usb 1M - Μαύρο Cr113 20291
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB15,50 € -
-7%
Lamtech 4-Port USB Hub
Interface: USB 2.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB 4,12 €3,90 € -
USB Hub LINDY 43325 Γκρι
Interface: USB 3.222,78 € -
USB HUB ANKER A8380 ΜΑΥΡΟ 1TEM
111,60 € -
Alogic USB-C Fusion SWIFT 4-in-1 Hub Γκρι
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB19,40 € -
Hub Usb 4 Θύρες Ngs 244305 Μαύρο
14,08 € -
Orico Usb Hub Fl01, 4x Usb, Μαύρο
Interface: USB 2.05,45 € -
DELOCK USB hub 62868, 4x USB 3.0, 5Gbps, 60/80mm, μαύρο
Interface: USB 3.028,92 € -
Hub USB C Devia EC135 5 σε 1 με Card Reader Leopard PD Γκρι 6938595329432
Interface: USB 3.033,80 € -
Rebel USB 3.0 Hub 7 θέσεων με διακόπτες REBEL DM-0941
Interface: USB 3.026,37 € -
Andowl Q-HU806 USB 3.0 Hub 3 Θυρών με σύνδεση USB-C Γκρι
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 3, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB5,90 € -
POWERTECH USB hub PTR-0205 με card reader, 8 θυρών, USB & USB-C σύνδεση, γκρι
13,90 € -
USB Hub Trust 24947 Γκρι Μαύρο/Γκρι (1 μονάδα)
Interface: USB 3.012,90 € -
GEMBIRD 4-PORT USB 2.0 HUB WITH SWITCHES BLACK
Interface: USB 2.06,90 € -
USB 3.0 Hub 4 Ports με Διακόπτη REBEL
Interface: USB 3.013,58 € -
Baseus Hub 5w1 Baseus UltraJoy 5-Port (1xHDMI4K@30Hz + 4xUSB 3.0) grey 048707
Interface: USB 3.017,35 € -
Orico BT2U3-16AB Hub 16x USB-A 3.0 with switches - gray
83,33 € -
Orico CT2U3-7AB 7x USB-A 3.0 Hub with Switches - Black
35,41 € -
Orico PW4U-C3 USB-C / 4x USB-A 3.0 Hub - Black
8,33 € -
Hub USB-C Hoco HB25 4 in 1 Easy display USB3.0, USB2.0 x 3 Μαύρο
Interface: USB 3.07,35 € -
SAVIO Hub USB-C - 4 x USB-A, AK-54
Interface: USB 3.17,92 € -
Ewent Ew1137 4-Port Usb 3.1 Gen1 (Usb 3.0) Hub Type-C
Interface: USB 3.0, Πλήθος Θυρών: 3, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB22,64 € -
Hub 4 Port Usb 2.0V Με Διακόπτη On/Off Powertech Pt-112
Interface: USB 2.0, Πλήθος Θυρών: 4, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB4,79 € -
Portable USB Hub 2.0 7-port On/Off Switch Black
Interface: USB 2.0, Πλήθος Θυρών: 7, Παροχή Ρεύματος: Παροχή Ρεύματος USB7,80 €