Βάσεις Κινητών/Τάμπλετ Αυτοκινήτου

995 προϊόντα
  1. Lampa ΒΑΣΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΟΥ MOTO ΜΕ ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ (WIRELESS) 15W/180CM ΚΑΛΩΔΙΟ MAGCASE OPTILINE CHARGER LAMPA - 1 ΤΕΜ. 9181.1-LM

    Lampa ΒΑΣΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΟΥ MOTO ΜΕ ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ (WIRELESS) 15W/180CM ΚΑΛΩΔΙΟ MAGCASE OPTILINE CHARGER LAMPA - 1 ΤΕΜ. 9181.1-LM

    Ασύρματη Φόρτιση: Ναι
    50,26 €
  2. Μαγνητική Βάση Κινητού Εύκαμπτη Για Το Ταμπλό On Mobile Accessories Μαύρη 1 Τεμάχιο (CAR0031604)

    Μαγνητική Βάση Κινητού Εύκαμπτη Για Το Ταμπλό On Mobile Accessories Μαύρη 1 Τεμάχιο (CAR0031604)

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    19,86 €
  3. XO G36 WHITE COLOR

    XO G36 WHITE COLOR

    18,62 €
  4. Tech-Protect N62 MagSafe Cockpit Car Mount - Black

    Tech-Protect N62 MagSafe Cockpit Car Mount - Black

    11,98 €
  5. KAKUSIGA βάση smartphone αυτοκινήτου KSC-1705 για ταμπλό, μαγνητική, μαύρη

    KAKUSIGA βάση smartphone αυτοκινήτου KSC-1705 για ταμπλό, μαγνητική, μαύρη

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    2,00 €
  6. Βάση Κινητού και Tablet Αυτοκινήτου Car HeadRest Mount με Κλιπ

    Βάση Κινητού και Tablet Αυτοκινήτου Car HeadRest Mount με Κλιπ

    Ασύρματη Φόρτιση: Όχι, Στήριξη Βάσης: στο Προσκέφαλο, Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Κλιπ
    5,32 €
  7. POWERTECH ασύρματος φορτιστής & βάση αυτοκινήτου PT-1271, 15W, μαύρος

    POWERTECH ασύρματος φορτιστής & βάση αυτοκινήτου PT-1271, 15W, μαύρος

    Στήριξη Βάσης: στον Αεραγωγό, Ασύρματη Φόρτιση: Ναι
    16,73 €
  8. CELEBRAT αντιολισθητική βάση smartphone αυτοκινήτου CP-04 για ταμπλό, μαύρη

    CELEBRAT αντιολισθητική βάση smartphone αυτοκινήτου CP-04 για ταμπλό, μαύρη

    Στήριξη Βάσης: στο Ταμπλό, Στήριξη Συσκευής: με Αντιολισθητική Επιφάνεια
    6,80 €
  9. USAMS βάση smartphone αυτοκινήτου ZJ084 για ταμπλό, μαγνητική, μαύρη

    USAMS βάση smartphone αυτοκινήτου ZJ084 για ταμπλό, μαγνητική, μαύρη

    Στήριξη Βάσης: στο Ταμπλό, Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    11,79 €
  10. Baseus Βάση Κινητού Αυτοκινήτου Osculum Type Gravity με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα

    Baseus Βάση Κινητού Αυτοκινήτου Osculum Type Gravity με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα

    Στήριξη Βάσης: με Βεντούζα, Ασύρματη Φόρτιση: Όχι, Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα
    8,36 €
  11. UNIWA βάση φόρτισης ST-W8 για smartphone W888  2A  μαύρη

    UNIWA βάση φόρτισης ST-W8 για smartphone W888 2A μαύρη

    44,55 €
  12. USAMS βάση smartphone αυτοκινήτου US-ZJ072 για ταμπλό/παρμπρίζ, μαύρη

    USAMS βάση smartphone αυτοκινήτου US-ZJ072 για ταμπλό/παρμπρίζ, μαύρη

    Στήριξη Βάσης: με Βεντούζα
    8,80 €
  13. Lampa ΒΑΣΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΟΥ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΜΕ ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ 15W/TYPE C MAG WIRELESS STAND LAMPA - 1 ΤΕΜ. L9180.7

    Lampa ΒΑΣΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΟΥ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΜΕ ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗ 15W/TYPE C MAG WIRELESS STAND LAMPA - 1 ΤΕΜ. L9180.7

    Ασύρματη Φόρτιση: Ναι, Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    41,80 €
  14. Lampa ΒΑΣΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΟΥ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΜΕ 34 ΜΑΓΝΗΤΕΣ  MAG PRO STAND LAMPA - 1 TEM. L9176.9

    Lampa ΒΑΣΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΙΝΗΤΟΥ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΜΕ 34 ΜΑΓΝΗΤΕΣ MAG PRO STAND LAMPA - 1 TEM. L9176.9

    Ασύρματη Φόρτιση: Ναι, Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    32,79 €
  15. XO C145 Μαγνητικός Βραχίονας Velcro

    XO C145 Μαγνητικός Βραχίονας Velcro

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    6,17 €
  16. Swissten Βάση Κινητού Αυτοκινήτου S-GRIP S1 με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα

    Swissten Βάση Κινητού Αυτοκινήτου S-GRIP S1 με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα

    Στήριξη Βάσης: με Βεντούζα, Ασύρματη Φόρτιση: Όχι, Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα
    3,30 €
  17. Hoco Βάση Κινητού Αυτοκινήτου CA90 Magsafe με Μαγνήτη και Ασύρματη Φόρτιση

    Hoco Βάση Κινητού Αυτοκινήτου CA90 Magsafe με Μαγνήτη και Ασύρματη Φόρτιση

    Στήριξη Βάσης: στον Αεραγωγό, Ασύρματη Φόρτιση: Ναι, Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    22,39 €
  18. Βάση Κινητού Αυτοκινήτου Βάση Στήριξης Αεραγωγού με Μαγνήτη

    Βάση Κινητού Αυτοκινήτου Βάση Στήριξης Αεραγωγού με Μαγνήτη

    Στήριξη Βάσης: στον Αεραγωγό, Ασύρματη Φόρτιση: Όχι, Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    3,07 €
  19. Βάση Κινητών Αυτοκινήτου Vivid Universal Αir Οutlet Magnetic Car Holder με MagSafe για Αεραγωγούς - Black (GST-20240307-J5)

    Βάση Κινητών Αυτοκινήτου Vivid Universal Αir Οutlet Magnetic Car Holder με MagSafe για Αεραγωγούς - Black (GST-20240307-J5)

    14,90 €
  20. Μαγνητική βάση οροφής αυτοκινήτου - Starlink Mini Magnetic Car Roof Mount, Starlink Mini Mounting Kit for RVs, Vans, Boat, Yacht με 4 μαγνητικές βάσεις White ( Κωδ.1-PER0073 )

    Μαγνητική βάση οροφής αυτοκινήτου - Starlink Mini Magnetic Car Roof Mount, Starlink Mini Mounting Kit for RVs, Vans, Boat, Yacht με 4 μαγνητικές βάσεις White ( Κωδ.1-PER0073 )

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    64,50 €
  21. Μαγνητική βάση οροφής αυτοκινήτου - Satellite Car Mount, Shock Absorbing Windproof Magnetic Satellite Car Roof Rack for RVs Boats Yachts Trucks Lorries με 4 μαγνητικές βάσεις White ( Κωδ.1-PER0089 )

    Μαγνητική βάση οροφής αυτοκινήτου - Satellite Car Mount, Shock Absorbing Windproof Magnetic Satellite Car Roof Rack for RVs Boats Yachts Trucks Lorries με 4 μαγνητικές βάσεις White ( Κωδ.1-PER0089 )

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    64,50 €
  22. Βάση τηλεφώνου WiWu CH013, Μαυρο - 17748

    Βάση τηλεφώνου WiWu CH013, Μαυρο - 17748

    7,53 €
  23. ESR - Premium Car Holder with Wireless Charging HaloLock (2B514) - Magnetic MagSafe for Tesla Models 3/Y/X/S Screen - Black

    ESR - Premium Car Holder with Wireless Charging HaloLock (2B514) - Magnetic MagSafe for Tesla Models 3/Y/X/S Screen - Black

    42,90 €
  24. Yesido - Car Holder (C117) - Extendable Arm, 360° Rotation Angle, for Headrest - Black

    Yesido - Car Holder (C117) - Extendable Arm, 360° Rotation Angle, for Headrest - Black

    18,90 €
  25. Spigen UTS12W Onetap Universal Vent Car Mount Wireless Charger Black

    Spigen UTS12W Onetap Universal Vent Car Mount Wireless Charger Black

    40,40 €
  26. Tech Protect V1 Βάση Tablet για Αυτοκίνητο - Μαύρο

    Tech Protect V1 Βάση Tablet για Αυτοκίνητο - Μαύρο

    14,90 €
  27. Tech-Protect Βάση Κινητού Αυτοκινήτου V8 για Ταμπλό, Παρμπρίζ και  Αεραγωγό Black

    Tech-Protect Βάση Κινητού Αυτοκινήτου V8 για Ταμπλό, Παρμπρίζ και Αεραγωγό Black

    13,99 €
  28. Universal Βάση Στήριξης Αεραγωγού Αυτοκινήτου Devia EA194 Gravity Sensor με Ασύρματη Φόρτιση 10W Μαύρο

    Universal Βάση Στήριξης Αεραγωγού Αυτοκινήτου Devia EA194 Gravity Sensor με Ασύρματη Φόρτιση 10W Μαύρο

    Ασύρματη Φόρτιση: Ναι, Περιστροφή: Ναι
    24,01 €
  29. POWERTECH βάση smartphone αυτοκινήτου PT-1238, ταμπλό & αεραγωγών, μαύρη - 5210131088920

    POWERTECH βάση smartphone αυτοκινήτου PT-1238, ταμπλό & αεραγωγών, μαύρη - 5210131088920

    Στήριξη Βάσης: στον Αεραγωγό
    12,00 €
  30. KAKUSIGA βάση smartphone αυτοκινήτου KSC-1566 για ταμπλό/παρμπρίζ, μαύρη

    KAKUSIGA βάση smartphone αυτοκινήτου KSC-1566 για ταμπλό/παρμπρίζ, μαύρη

    7,43 €
  31. SPECK (150683-1041) CAR VENT MOUNT CHARGER FOR MAGSAFE+ CLICKLOCK ( BLACK)

    SPECK (150683-1041) CAR VENT MOUNT CHARGER FOR MAGSAFE+ CLICKLOCK ( BLACK)

    16,10 €
  32. Βάση Αυτοκινήτου Blavec Magnetic air vent BH01-MAVB black)

    Βάση Αυτοκινήτου Blavec Magnetic air vent BH01-MAVB black)

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    9,00 €
  33. Μαγνητική Κάρτα για Βάση Στήριξης Αυτοκινήτου Spigen MP-4P Μαύρο (4 τεμ)

    Μαγνητική Κάρτα για Βάση Στήριξης Αυτοκινήτου Spigen MP-4P Μαύρο (4 τεμ)

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    11,96 €
  34. Scosche MAGVNT2 MagicMount™ Μαγνητική Βάση Smartphone Αεραγωγού Black

    Scosche MAGVNT2 MagicMount™ Μαγνητική Βάση Smartphone Αεραγωγού Black

    Στήριξη Βάσης: στο Ταμπλό, Ασύρματη Φόρτιση: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    18,77 €
  35. RUIGPRO Φορητή Μαγνητική Βάση Κινητού Χεριού για Οδήγηση, Vlog και Άθληση

    RUIGPRO Φορητή Μαγνητική Βάση Κινητού Χεριού για Οδήγηση, Vlog και Άθληση

    Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    16,00 €
  36. Baseus Βάση Κινητού Αυτοκινήτου με Μαγνήτη Μαύρη

    Baseus Βάση Κινητού Αυτοκινήτου με Μαγνήτη Μαύρη

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    5,57 €
  37. KAKUSIGA βάση smartphone αυτοκινήτου KSC-426B για ταμπλό, μαγνητική, μαύρη

    KAKUSIGA βάση smartphone αυτοκινήτου KSC-426B για ταμπλό, μαγνητική, μαύρη

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    8,90 €
  38. Ρυθμιζόμενη Βάση Αυτοκινήτου με Άγκιστρο Αεραγωγού Cravity S621 Μαύρη

    Ρυθμιζόμενη Βάση Αυτοκινήτου με Άγκιστρο Αεραγωγού Cravity S621 Μαύρη

    Περιστροφή: Ναι
    4,74 €
  39. Ρυθμιζόμενη βάση στήριξης ποδηλάτου, μηχανής EZRA HL70 (Μαύρο)

    Ρυθμιζόμενη βάση στήριξης ποδηλάτου, μηχανής EZRA HL70 (Μαύρο)

    14,00 €
  40. Joyroom JR-ZS259 Βάση Κινητού Αυτοκινήτου 4.6" - 6.7" με Ρυθμιζόμενα Άγκιστρα Μαύρη

    Joyroom JR-ZS259 Βάση Κινητού Αυτοκινήτου 4.6" - 6.7" με Ρυθμιζόμενα Άγκιστρα Μαύρη

    9,40 €
  41. Yesido Αυτοκόλλητη Μαγνητική Βάση Κινητού Αυτοκινήτου για Πίσω Όψη Οθόνης και Ταμπλό - Μαύρη

    Yesido Αυτοκόλλητη Μαγνητική Βάση Κινητού Αυτοκινήτου για Πίσω Όψη Οθόνης και Ταμπλό - Μαύρη

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    14,14 €
  42. Μαγνητική βάση οροφής αυτοκινήτου - Starlink Gen 3 Magnetic Car Roof Mount, Starlink V3 Mounting Kit for RVs, Vans, Boat, Yacht με 4 μαγνητικές βάσεις Black ( Κωδ.1-PER0154 )

    Μαγνητική βάση οροφής αυτοκινήτου - Starlink Gen 3 Magnetic Car Roof Mount, Starlink V3 Mounting Kit for RVs, Vans, Boat, Yacht με 4 μαγνητικές βάσεις Black ( Κωδ.1-PER0154 )

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    74,40 €
  43. XO 249-0058 Βάση Κινητού Αυτοκινήτου C96B με Μαγνήτη Μαύρη

    XO 249-0058 Βάση Κινητού Αυτοκινήτου C96B με Μαγνήτη Μαύρη

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    1,90 €
  44. Universal Μαγνητική Βάση Στήριξης Κινητού Earldom ET-WC63  με ασύρματη φόρτιση. Μαύρο - 17906

    Universal Μαγνητική Βάση Στήριξης Κινητού Earldom ET-WC63 με ασύρματη φόρτιση. Μαύρο - 17906

    Ασύρματη Φόρτιση: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    24,16 €
  45. Βάση Στήριξης Αυτοκινήτου με βεντούζα για Smartphone Well MOUNT-CAR-SCA07-WL

    Βάση Στήριξης Αυτοκινήτου με βεντούζα για Smartphone Well MOUNT-CAR-SCA07-WL

    Στήριξη Βάσης: με Βεντούζα, Περιστροφή: Ναι
    11,76 €
  46. Universal Βάση Στήριξης Ταμπλό & Παρμπρίζ Αυτοκινήτου Maxlife MXCH-03 Μαύρο

    Universal Βάση Στήριξης Ταμπλό & Παρμπρίζ Αυτοκινήτου Maxlife MXCH-03 Μαύρο

    Στήριξη Βάσης: στο Ταμπλό
    6,90 €
  47. Universal Βάση Στήριξης Ταμπλό & Παρμπρίζ Αυτοκινήτου Choetech T203-F Gravity με Ασύρματη Φόρτιση 15W Μαύρο

    Universal Βάση Στήριξης Ταμπλό & Παρμπρίζ Αυτοκινήτου Choetech T203-F Gravity με Ασύρματη Φόρτιση 15W Μαύρο

    Ασύρματη Φόρτιση: Ναι
    21,82 €
  48. Tech-Protect Βάση Κινητού Αυτοκινήτου N56 Magnetic MagSafe Unrg για Ταμπλό Unrg, Παρμπρίζ και Αεραγωγό Black

    Tech-Protect Βάση Κινητού Αυτοκινήτου N56 Magnetic MagSafe Unrg για Ταμπλό Unrg, Παρμπρίζ και Αεραγωγό Black

    Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    11,99 €
  49. Βάση Κινητού Αυτοκινήτου T11-B Dash Holder με Μαγνήτη

    Βάση Κινητού Αυτοκινήτου T11-B Dash Holder με Μαγνήτη

    Στήριξη Βάσης: με Βεντούζα, Ασύρματη Φόρτιση: Όχι, Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Μαγνήτη
    2,83 €
  50. Dudao Βάση Κινητού Αυτοκινήτου με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα

    Dudao Βάση Κινητού Αυτοκινήτου με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα

    Στήριξη Βάσης: στον Αεραγωγό, Ασύρματη Φόρτιση: Όχι, Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα
    5,70 €
  51. Rebeltec M30 Βάση Κινητού Αυτοκινήτου

    Rebeltec M30 Βάση Κινητού Αυτοκινήτου

    Στήριξη Βάσης: με Βεντούζα, Ασύρματη Φόρτιση: Όχι, Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα
    4,80 €
  52. Βάση στήριξης τηλεφώνου πίσω καθίσματος αυτοκινήτου λευκή HL33 EZRA

    Βάση στήριξης τηλεφώνου πίσω καθίσματος αυτοκινήτου λευκή HL33 EZRA

    Στήριξη Βάσης: στον Αεραγωγό
    9,99 €
  53. Βάση Κινητού για καθρέφτη Αυτοκινήτου SH-3117 με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα - Μαύρο

    Βάση Κινητού για καθρέφτη Αυτοκινήτου SH-3117 με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα - Μαύρο

    Περιστροφή: Ναι, Στήριξη Συσκευής: με Ρυθμιζόμενο Βραχίονα
    8,90 €
  54. Εύκαμπτος Βραχίονας Βάσης Κινητού Με Βεντούζα Car-0011, Μαύρος

    Εύκαμπτος Βραχίονας Βάσης Κινητού Με Βεντούζα Car-0011, Μαύρος

    Στήριξη Βάσης: με Βεντούζα
    2,21 €
  55. βάση για κινητά iPhone 12/ Pro/Pro Max/ Mini Otterbox 78-80445 Μαύρο

    βάση για κινητά iPhone 12/ Pro/Pro Max/ Mini Otterbox 78-80445 Μαύρο

    45,47 €
  56. Maxlife car holder for air vent MXCH-16 magnetic with wireless charging black 15W

    Maxlife car holder for air vent MXCH-16 magnetic with wireless charging black 15W

    13,92 €

Φίλτρα

Φίλτρα

Περιοχή Τιμών

Κατασκευαστές

A
B
H
I
K
O
P
R
S
T
V

Σφάλμα