1. XO F57 PRO Φορητό Ηχείο 10W

    XO F57 PRO Φορητό Ηχείο 10W

    Ισχύς (RMS): 10 W
    45,62 €
  2. Ασύρματο ηχείο Bluetooth - TG-437 - LED RGB - 813553 - Black

    Ασύρματο ηχείο Bluetooth - TG-437 - LED RGB - 813553 - Black

    Ισχύς (RMS): 20 W, Φωτισμός LED: Ναι
    38,00 €
  3. Havit HV-SK579 Ηχείο Bluetooth 10W με 9 ώρες Λειτουργίας Black

    Havit HV-SK579 Ηχείο Bluetooth 10W με 9 ώρες Λειτουργίας Black

    Ώρες Λειτουργίας (max): 9 ώρες, Ισχύς (RMS): 10 W, Κανάλια: 2.0, Ραδιόφωνο: Όχι, Φωτισμός LED: Όχι
    28,48 €
  4. Φορητό Ηχείο BLuetooth Hoco HC25 Radiante Μαύρο 20 W

    Φορητό Ηχείο BLuetooth Hoco HC25 Radiante Μαύρο 20 W

    Ώρες Λειτουργίας (max): 3 ώρες
    29,70 €
  5. Ηχείο Bluetooth Με Οθόνη Lcd Και Φως Led Party PRT-14 28x27x62,5cm 80W Black Crystal Audio

    Ηχείο Bluetooth Με Οθόνη Lcd Και Φως Led Party PRT-14 28x27x62,5cm 80W Black Crystal Audio

    Ισχύς (RMS): 80 W
    114,00 €
  6. -20%
    Kruger&Matz Street XL wireless speaker , blue

    Kruger&Matz Street XL wireless speaker , blue

    61,24 €
    49,80 €
  7. Rebeltec Soundbox 320 Ηχείο Bluetooth 16W με Ραδιόφωνο και 8 ώρες Λειτουργίας Black

    Rebeltec Soundbox 320 Ηχείο Bluetooth 16W με Ραδιόφωνο και 8 ώρες Λειτουργίας Black

    Ώρες Λειτουργίας (max): 8 ώρες, Ισχύς (RMS): 16 W, Κανάλια: 2.1, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Όχι
    28,00 €
  8. Φορητό Ηχείο BLuetooth Amazon B0C2S2J7JP Μαύρο

    Φορητό Ηχείο BLuetooth Amazon B0C2S2J7JP Μαύρο

    61,18 €
  9. Φορητό Ηχείο Bluetooth Maxlife MXBS-01 3W Μαύρο 5900495976284

    Φορητό Ηχείο Bluetooth Maxlife MXBS-01 3W Μαύρο 5900495976284

    Ισχύς (RMS): 3 W, Ώρες Λειτουργίας (max): 3 ώρες
    9,90 €
  10. Bang & Olufsen Beoplay A1 2nd Gen Αδιάβροχο Ηχείο Bluetooth 60W με Διάρκεια Μπαταρίας έως 18 ώρες Μαύρο

    Bang & Olufsen Beoplay A1 2nd Gen Αδιάβροχο Ηχείο Bluetooth 60W με Διάρκεια Μπαταρίας έως 18 ώρες Μαύρο

    Ισχύς (RMS): 60 W, Ώρες Λειτουργίας (max): 18 ώρες, Κανάλια: 1.1, Ραδιόφωνο: Όχι, Φωτισμός LED: Όχι
    299,00 €
  11. LE01 Ασύρματο Bluetooth Ηχείο - Μαύρο

    LE01 Ασύρματο Bluetooth Ηχείο - Μαύρο

    599,00 €
  12. Stockwell II Ασύρματο Φορητό Ηχείο - Black n' Brass

    Stockwell II Ασύρματο Φορητό Ηχείο - Black n' Brass

    219,00 €
  13. Φορητό Ηχείο BLuetooth Xiaomi SOUND OUTDOOR 30W (BLACK) Μαύρο

    Φορητό Ηχείο BLuetooth Xiaomi SOUND OUTDOOR 30W (BLACK) Μαύρο

    Ισχύς (RMS): 30 W
    38,70 €
  14. JYX φορητό ηχείο MS75 με 2x μικρόφωνα & ασύρματο χειριστήριο, 15W, 6000mah, RGB φωτισμός, μαύρο

    JYX φορητό ηχείο MS75 με 2x μικρόφωνα & ασύρματο χειριστήριο, 15W, 6000mah, RGB φωτισμός, μαύρο

    Ισχύς (RMS): 15 W
    117,81 €
  15. Hoco® BS47 Uno Ασύρματο Ηχείο Bluetooth με Ραδιόφωνο 5W και Διάρκεια Μπαταρίας έως 3 ώρες - Μαύρο

    Hoco® BS47 Uno Ασύρματο Ηχείο Bluetooth με Ραδιόφωνο 5W και Διάρκεια Μπαταρίας έως 3 ώρες - Μαύρο

    Ώρες Λειτουργίας (max): 3 ώρες, Ισχύς (RMS): 5 W, Ραδιόφωνο: Ναι
    12,27 €
  16. Ηχείο Recci Dynamic Island RSK-W41 Bluetooth Φορητό Ασύρματο με Ξυπνητήρι - Black (6955482528044)

    Ηχείο Recci Dynamic Island RSK-W41 Bluetooth Φορητό Ασύρματο με Ξυπνητήρι - Black (6955482528044)

    24,90 €
  17. BLUETOOTH SPEAKER Q5 BT 5.3 20W LED/BT/FM/USB/TWS

    BLUETOOTH SPEAKER Q5 BT 5.3 20W LED/BT/FM/USB/TWS

    Ισχύς (RMS): 20 W
    46,25 €
  18. MF212 Ηχείο Bluetooth 20W με Ραδιόφωνο Black

    MF212 Ηχείο Bluetooth 20W με Ραδιόφωνο Black

    Ισχύς (RMS): 20 W, Κανάλια: 2.0, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Ναι
    15,90 €
  19. Rebeltec Soundbox 400 Ηχείο Bluetooth 20W με Ραδιόφωνο και 12 ώρες Λειτουργίας Black

    Rebeltec Soundbox 400 Ηχείο Bluetooth 20W με Ραδιόφωνο και 12 ώρες Λειτουργίας Black

    Ώρες Λειτουργίας (max): 12 ώρες, Ισχύς (RMS): 20 W, Κανάλια: 2.1, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Όχι
    64,29 €
  20. AIWA BT TWS RESONANCE BASS SPEAKER BLACK

    AIWA BT TWS RESONANCE BASS SPEAKER BLACK

    Ώρες Λειτουργίας (max): 3 ώρες, Ισχύς (RMS): 20 W
    64,31 €
  21. CREATIVE Bluetooth Speaker Muvo Flex Black

    CREATIVE Bluetooth Speaker Muvo Flex Black

    29,21 €
  22. Φορητό Ηχείο BLuetooth NGS WILDSPACE2 Μαύρο

    Φορητό Ηχείο BLuetooth NGS WILDSPACE2 Μαύρο

    200,80 €
  23. QCY SP7 Blue -  Portable Bluetooth Speaker w Stereo Sound 40W, Mic for Calls, RGB Light Show

    QCY SP7 Blue - Portable Bluetooth Speaker w Stereo Sound 40W, Mic for Calls, RGB Light Show

    Ισχύς (RMS): 40 W
    34,02 €
  24. AIWA PORTABLE BLUETOOTH SPEAKER RMS 10W BLACK

    AIWA PORTABLE BLUETOOTH SPEAKER RMS 10W BLACK

    Ώρες Λειτουργίας (max): 2 ώρες, Ισχύς (RMS): 10 W
    20,76 €
  25. GEMBIRD BT5.3/FM/TF/USB/HANDFREE LED SPEAKER 10W BLACK

    GEMBIRD BT5.3/FM/TF/USB/HANDFREE LED SPEAKER 10W BLACK

    Ώρες Λειτουργίας (max): 3 ώρες, Ισχύς (RMS): 10 W, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Ναι
    19,37 €
  26. GEMBIRD BT5.3/FM/TF/HANDSFREE PARTY RGB LED SPEAKER 3W BLACK

    GEMBIRD BT5.3/FM/TF/HANDSFREE PARTY RGB LED SPEAKER 3W BLACK

    Ισχύς (RMS): 3 W
    11,04 €
  27. Havit SK809BT - bluetooth wireless speaker, black

    Havit SK809BT - bluetooth wireless speaker, black

    17,15 €
  28. JYX φορητό ηχείο T19-T με 2x μικρόφωνα, 18W, 3000mah, LED, μαύρο

    JYX φορητό ηχείο T19-T με 2x μικρόφωνα, 18W, 3000mah, LED, μαύρο

    Ισχύς (RMS): 18 W
    66,70 €
  29. JYX φορητό ηχείο MS75 με 2x μικρόφωνα & ασύρματο χειριστήριο  15W  6000mah  RGB φωτισμός  μαύρο

    JYX φορητό ηχείο MS75 με 2x μικρόφωνα & ασύρματο χειριστήριο 15W 6000mah RGB φωτισμός μαύρο

    Ισχύς (RMS): 15 W
    119,00 €
  30. T&G TG679 Bluetooth Speaker Με RGB Stripe Μαύρο

    T&G TG679 Bluetooth Speaker Με RGB Stripe Μαύρο

    18,50 €
  31. Φορητό Ηχείο Bluetooth Xiaomi Sound Party 50W Μαύρο

    Φορητό Ηχείο Bluetooth Xiaomi Sound Party 50W Μαύρο

    Ισχύς (RMS): 50 W, Ώρες Λειτουργίας (max): 26 ώρες
    77,39 €
  32. QCY SP7 Black -  Portable Bluetooth Speaker w Stereo Sound 40W, Mic for Calls, RGB Light Show

    QCY SP7 Black - Portable Bluetooth Speaker w Stereo Sound 40W, Mic for Calls, RGB Light Show

    Ισχύς (RMS): 40 W
    33,96 €
  33. Sony Bluetooth Speaker SRS-XB100 Black

    Sony Bluetooth Speaker SRS-XB100 Black

    29,99 €
  34. Hoco HC2 Xpress Ηχείο Bluetooth 10W με Ραδιόφωνο και 3 ώρες Λειτουργίας Black

    Hoco HC2 Xpress Ηχείο Bluetooth 10W με Ραδιόφωνο και 3 ώρες Λειτουργίας Black

    Ώρες Λειτουργίας (max): 3 ώρες, Ισχύς (RMS): 10 W, Κανάλια: 2.0, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Όχι
    14,85 €
  35. Φορητό Ηχείο Bluetooth με Λειτουργεία Powerbank Maxcom Momotombo MX301 TWS 2x15W Μαύρο IP67 με Ενσωματωμένο Μικρόφωνο

    Φορητό Ηχείο Bluetooth με Λειτουργεία Powerbank Maxcom Momotombo MX301 TWS 2x15W Μαύρο IP67 με Ενσωματωμένο Μικρόφωνο

    Ισχύς (RMS): 15 W
    52,50 €
  36. T&G TG-285 Ηχείο Bluetooth 5W με Ραδιόφωνο Black

    T&G TG-285 Ηχείο Bluetooth 5W με Ραδιόφωνο Black

    Ισχύς (RMS): 5 W, Κανάλια: 2.0, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Ναι
    15,53 €
  37. -16%
    T&G TG-162 Ηχείο Bluetooth 5W με Ραδιόφωνο Black

    T&G TG-162 Ηχείο Bluetooth 5W με Ραδιόφωνο Black

    Ώρες Λειτουργίας (max): 3 ώρες, Ισχύς (RMS): 5 W, Κανάλια: 1.0, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Ναι 8,26 €
    6,98 €
  38. T&G TG-162 Ηχείο Bluetooth 5W με Ραδιόφωνο Blue

    T&G TG-162 Ηχείο Bluetooth 5W με Ραδιόφωνο Blue

    Ισχύς (RMS): 5 W, Κανάλια: 1.0, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Ναι
    9,35 €
  39. Ασύρματο Ηχείο Bluetooth - M70bt - 860707

    Ασύρματο Ηχείο Bluetooth - M70bt - 860707

    Ισχύς (RMS): 5 W
    19,08 €
  40. Ασύρματο ηχείο Bluetooth με μικρόφωνο Karaoke - YS-A20 - 887103 - Black

    Ασύρματο ηχείο Bluetooth με μικρόφωνο Karaoke - YS-A20 - 887103 - Black

    Ώρες Λειτουργίας (max): 3 ώρες, Ραδιόφωνο: Ναι
    33,39 €
  41. Ασύρματο ηχείο Bluetooth - H32 - 621514 - Blue

    Ασύρματο ηχείο Bluetooth - H32 - 621514 - Blue

    Ισχύς (RMS): 7 W
    10,20 €
  42. Ασύρματο ηχείο Bluetooth - TG144 - 887059 - Black

    Ασύρματο ηχείο Bluetooth - TG144 - 887059 - Black

    Ισχύς (RMS): 10 W, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Ναι
    12,72 €
  43. Ασύρματο ηχείο Bluetooth - TG144 - 887059 - Blue

    Ασύρματο ηχείο Bluetooth - TG144 - 887059 - Blue

    Ισχύς (RMS): 10 W, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Ναι
    12,72 €
  44. Ασύρματο ηχείο Bluetooth - M70BT - 860707 860707

    Ασύρματο ηχείο Bluetooth - M70BT - 860707 860707

    Ισχύς (RMS): 5 W
    19,08 €
  45. Sony SRS-ULT10B ULT Field 1 Portable Bluetooth Speaker, Black

    Sony SRS-ULT10B ULT Field 1 Portable Bluetooth Speaker, Black

    73,15 €
  46. Blow BT460 Ηχείο Bluetooth με Ραδιόφωνο Black

    Blow BT460 Ηχείο Bluetooth με Ραδιόφωνο Black

    Ισχύς (RMS): 10 W, Κανάλια: 2.0, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Όχι
    14,47 €
  47. USAMS φορητό ηχείο YX015, 5W, Bluetooth, 1200mAh, μαύρο

    USAMS φορητό ηχείο YX015, 5W, Bluetooth, 1200mAh, μαύρο

    Ώρες Λειτουργίας (max): 3.5 ώρες, Ισχύς (RMS): 5 W
    10,36 €
  48. Ασύρματο ηχείο Bluetooth με φακό LED – KMS-05A – 885864 - Black

    Ασύρματο ηχείο Bluetooth με φακό LED – KMS-05A – 885864 - Black

    8,91 €
  49. Ultimate Ears WONDERBOOM PLAY Black

    Ultimate Ears WONDERBOOM PLAY Black

    76,63 €
  50. AlphaTheta WAVE-EIGHT - Φορητό ηχείο Dj 8'' με SonicLink

    AlphaTheta WAVE-EIGHT - Φορητό ηχείο Dj 8'' με SonicLink

    Ώρες Λειτουργίας (max): 8 ώρες
    759,00 €
  51. Awei Y331 Ηχείο Bluetooth 10W Black

    Awei Y331 Ηχείο Bluetooth 10W Black

    Ισχύς (RMS): 10 W, Κανάλια: 2.0, Ραδιόφωνο: Όχι, Φωτισμός LED: Όχι
    45,69 €
  52. Hoco HC4 Bella Sports Ηχείο Bluetooth 10W με Ραδιόφωνο και 3 ώρες Λειτουργίας Black

    Hoco HC4 Bella Sports Ηχείο Bluetooth 10W με Ραδιόφωνο και 3 ώρες Λειτουργίας Black

    Ώρες Λειτουργίας (max): 3 ώρες, Ισχύς (RMS): 10 W, Κανάλια: 2.0, Ραδιόφωνο: Ναι, Φωτισμός LED: Όχι
    13,20 €
  53. Hoco Boxa Portabila Bluetooth 5.3, 20W - Hoco Vocal (HC16) - Black 6931474791450

    Hoco Boxa Portabila Bluetooth 5.3, 20W - Hoco Vocal (HC16) - Black 6931474791450

    Ισχύς (RMS): 20 W, Ραδιόφωνο: Ναι
    18,30 €
  54. -11%
    Φορητό Ηχείο BLuetooth LG S60T Μαύρο 120 W

    Φορητό Ηχείο BLuetooth LG S60T Μαύρο 120 W

    Ισχύς (RMS): 120 W 135,57 €
    123,95 €
  55. JBL Go 5 Wireless Bluetooth Speaker Blue

    JBL Go 5 Wireless Bluetooth Speaker Blue

    Ώρες Λειτουργίας (max): 10 ώρες
    54,21 €
  56. Esperanza EP157 BT FM LED RGB Speaker Black 10W

    Esperanza EP157 BT FM LED RGB Speaker Black 10W

    Ισχύς (RMS): 10 W
    21,46 €

Φίλτρα

Φίλτρα

Περιοχή Τιμών

Κατασκευαστές

H
J
L
P
Q
R
S
W

Ασύρματες Συνδέσεις

Πιστοποίηση Προστασίας

Σφάλμα