1. Μηχάνημα αυτόματης απογύμνωσης καλωδίων VEVOR, 0,06''-0,98'' Ηλεκτρικός απογυμνωτής καλωδίων, 60 W, Αποφλοιωτής καλωδίων με ορατή αναφορά βάθους απογύμνωσης, 6 στρογγυλά & 1 επίπεδα κανάλια για ανακύκλωση σκραπ χαλκού

    Μηχάνημα αυτόματης απογύμνωσης καλωδίων VEVOR, 0,06''-0,98'' Ηλεκτρικός απογυμνωτής καλωδίων, 60 W, Αποφλοιωτής καλωδίων με ορατή αναφορά βάθους απογύμνωσης, 6 στρογγυλά & 1 επίπεδα κανάλια για ανακύκλωση σκραπ χαλκού

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    243,50 €
  2. Ingco Απογυμνωτής Καλωδίων HWSP15608

    Ingco Απογυμνωτής Καλωδίων HWSP15608

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    8,07 €
  3. Knipex 1000V Γδάρτης Καλωδίων 180mm 9855

    Knipex 1000V Γδάρτης Καλωδίων 180mm 9855

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    39,20 €
  4. Knipex Απογυμνωτής καλωδίων 190mm 9856

    Knipex Απογυμνωτής καλωδίων 190mm 9856

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    24,21 €
  5. Facom Απογυμνωτής Καλωδίων 985956

    Facom Απογυμνωτής Καλωδίων 985956

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    41,37 €
  6. Knipex 9722240 Απογυμνωτής Καλωδίων Ηλεκτρολόγου 240mm

    Knipex 9722240 Απογυμνωτής Καλωδίων Ηλεκτρολόγου 240mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    24,90 €
  7. Total THT15246 Απογυμνωτής Καλωδίων Ηλεκτρολόγου

    Total THT15246 Απογυμνωτής Καλωδίων Ηλεκτρολόγου

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    11,50 €
  8. Απογυμνωτής Καλωδίων 4 Εργασιών Ingco - HWSP102429

    Απογυμνωτής Καλωδίων 4 Εργασιών Ingco - HWSP102429

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    21,90 €
  9. King Tony Απογυμνωτής Καλωδίων 67B1-06

    King Tony Απογυμνωτής Καλωδίων 67B1-06

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    10,99 €
  10. Ingco Απογύμνωτης Καλωδίων 3 Εργασιών Hwsp102418

    Ingco Απογύμνωτης Καλωδίων 3 Εργασιών Hwsp102418

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    12,80 €
  11. Powertech CAB-N043 Απογυμνωτής Καλωδίων Τύπου Krone

    Powertech CAB-N043 Απογυμνωτής Καλωδίων Τύπου Krone

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    1,85 €
  12. Sprotek Απογυμνωτής Καλωδίων STP-235

    Sprotek Απογυμνωτής Καλωδίων STP-235

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    11,31 €
  13. Knipex ErgoStrip Απογυμνωτής Καλωδίων 135mm

    Knipex ErgoStrip Απογυμνωτής Καλωδίων 135mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    45,57 €
  14. Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων 77136

    Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων 77136

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    3,32 €
  15. Total Μαχαίρι Απογύμνωσης Καλωδίων THIDCK1851 185mm

    Total Μαχαίρι Απογύμνωσης Καλωδίων THIDCK1851 185mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    12,40 €
  16. Total THT15606 Απογυμνωτής Καλωδίων 175mm

    Total THT15606 Απογυμνωτής Καλωδίων 175mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    8,50 €
  17. Total Μαχαίρι Απογύμνωσης Καλωδίων Ίσιο THT51881 200mm

    Total Μαχαίρι Απογύμνωσης Καλωδίων Ίσιο THT51881 200mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    4,07 €
  18. Απογυμνωτής Καλωδίων 20 - 30Awg (Csp-30-1)

    Απογυμνωτής Καλωδίων 20 - 30Awg (Csp-30-1)

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    15,00 €
  19. Total Μαχαίρι Απογύμνωσης Καλωδίων Ίσιο THICK1801 180mm

    Total Μαχαίρι Απογύμνωσης Καλωδίων Ίσιο THICK1801 180mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    8,50 €
  20. EL-700D ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ

    EL-700D ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    7,85 €
  21. Απογυμνωτής καλωδίων 5 σε 1 21cm - ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟ

    Απογυμνωτής καλωδίων 5 σε 1 21cm - ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟ

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    10,00 €
  22. ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 7in 0,2-6mm DONAU 3590 OEM

    ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 7in 0,2-6mm DONAU 3590 OEM

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    9,50 €
  23. Total THT15101 Απογυμνωτής Καλωδίων Ηλεκτρολόγου 250mm

    Total THT15101 Απογυμνωτής Καλωδίων Ηλεκτρολόγου 250mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    7,82 €
  24. Απογυμνωτής Καλωδίων

    Απογυμνωτής Καλωδίων

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    6,81 €
  25. 293781 ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ HY-5021

    293781 ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ HY-5021

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    7,75 €
  26. TOTAL ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ (THT15606)

    TOTAL ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ (THT15606)

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    8,50 €
  27. Yato YT-19691 Απογυμνωτής Καλωδίων Ηλεκτρολόγου 170mm

    Yato YT-19691 Απογυμνωτής Καλωδίων Ηλεκτρολόγου 170mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    7,40 €
  28. DELOCK εργαλείο πτύχωσης με απογυμνωτή καλωδίων RJ45/12/11 90505  8+6+4P

    DELOCK εργαλείο πτύχωσης με απογυμνωτή καλωδίων RJ45/12/11 90505 8+6+4P

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    34,09 €
  29. Topex 32D806 Απογυμνωτής Καλωδίων 210mm

    Topex 32D806 Απογυμνωτής Καλωδίων 210mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    16,05 €
  30. Knipex 9561150 Απογυμνωτής Καλωδίων 150mm

    Knipex 9561150 Απογυμνωτής Καλωδίων 150mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    29,50 €
  31. Knipex 1102160 Απογυμνωτής Καλωδίων Ηλεκτρολόγου 160mm

    Knipex 1102160 Απογυμνωτής Καλωδίων Ηλεκτρολόγου 160mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    25,56 €
  32. F.F. Group Απογυμνωτής Καλωδίων VDE1000V 160mm 38199

    F.F. Group Απογυμνωτής Καλωδίων VDE1000V 160mm 38199

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    10,41 €
  33. ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΣΣΑ ΑΚΡΟΔΕΚΤΩΝ BHT7264

    ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΣΣΑ ΑΚΡΟΔΕΚΤΩΝ BHT7264

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    10,64 €
  34. Ψαλίδι ηλεκτρολόγου πολλαπλών χρήσεων

    Ψαλίδι ηλεκτρολόγου πολλαπλών χρήσεων

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    12,58 €
  35. Knipex Περιστροφικός Απογυμνωτής Καλωδίων με Κόφτη και Μήκος 165mm 1620165SB

    Knipex Περιστροφικός Απογυμνωτής Καλωδίων με Κόφτη και Μήκος 165mm 1620165SB

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    26,50 €
  36. King Tony Απογυμνωτής Καλωδίων 6762-08

    King Tony Απογυμνωτής Καλωδίων 6762-08

    Είδος: Κόφτης Καλωδίων
    15,50 €
  37. 0520.070

    0520.070

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    2,98 €
  38. Benman Γδάρτης Καλωδίων Powergrip 77539

    Benman Γδάρτης Καλωδίων Powergrip 77539

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    21,90 €
  39. Γδάρτης Καλωδίων Αυτόματος

    Γδάρτης Καλωδίων Αυτόματος

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    24,82 €
  40. Adeleq 915-722 Απογυμνωτής Καλωδίων Γδάρτης

    Adeleq 915-722 Απογυμνωτής Καλωδίων Γδάρτης

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    9,76 €
  41. ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ VDE 1000V 160mm

    ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ VDE 1000V 160mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    10,84 €
  42. Total THT25616 Απογυμνωτής καλωδίων ρυθμιζόμενος 160mm

    Total THT25616 Απογυμνωτής καλωδίων ρυθμιζόμενος 160mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    5,00 €
  43. Απογυμνωτής Καλωδίων και Πένσα Liyset

    Απογυμνωτής Καλωδίων και Πένσα Liyset

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    6,00 €
  44. Knipex Ψαλίδι Απογυμνωτής Καλωδίων 9505155SB 155mm

    Knipex Ψαλίδι Απογυμνωτής Καλωδίων 9505155SB 155mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    24,20 €
  45. Αυτόματος Απογυμνωτής Καλωδίων με Κόφτη 160 mm Kraft&Dele KD-10690

    Αυτόματος Απογυμνωτής Καλωδίων με Κόφτη 160 mm Kraft&Dele KD-10690

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    6,89 €
  46. Benman Γδάρτης Καλωδίων 0.8-2.0mm 70753

    Benman Γδάρτης Καλωδίων 0.8-2.0mm 70753

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    11,84 €
  47. Stanley Πένσα Πρεσσαρίσματος 220mm STHT0-75414

    Stanley Πένσα Πρεσσαρίσματος 220mm STHT0-75414

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    14,34 €
  48. DELI πλαγιοκόφτης/απογυμνωτής καλωδίων DL102008, 1.0~2.6mm, 200mm

    DELI πλαγιοκόφτης/απογυμνωτής καλωδίων DL102008, 1.0~2.6mm, 200mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    11,80 €
  49. Απογυμνωτή σύρματος Knipex 11 06 160 57 x 19 x 160 mm Απογυμνωτής καλωδίων

    Απογυμνωτή σύρματος Knipex 11 06 160 57 x 19 x 160 mm Απογυμνωτής καλωδίων

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    48,13 €
  50. ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ &ΚΟΦΤΗΣ ΣΥΡΜΑΤΟΣ 0,2-6,0mm²-Μ5-12mm BENMAN 72713

    ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ &ΚΟΦΤΗΣ ΣΥΡΜΑΤΟΣ 0,2-6,0mm²-Μ5-12mm BENMAN 72713

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    19,50 €
  51. DELI απογυμνωτής καλωδίων DL2003 με κόφτη, 0.5~6mm, 165mm

    DELI απογυμνωτής καλωδίων DL2003 με κόφτη, 0.5~6mm, 165mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    5,84 €
  52. Απογυμνωτής Καλωδίων Μαύρο-Κόκκινο Αυτορρυθμιζόμενος EvoStrip 12 40 200 Knipex 12 40 200

    Απογυμνωτής Καλωδίων Μαύρο-Κόκκινο Αυτορρυθμιζόμενος EvoStrip 12 40 200 Knipex 12 40 200

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    91,68 €
  53. ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙ Ø4-28mm BENMAN 72715

    ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙ Ø4-28mm BENMAN 72715

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    11,60 €
  54. PROSKIT απογυμνωτής καλωδίων CP-080E με κόφτη, 0.2~4mm², 172mm

    PROSKIT απογυμνωτής καλωδίων CP-080E με κόφτη, 0.2~4mm², 172mm

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    8,57 €
  55. VEVOR Automatic Wire Stripping Machine, 0.06''-1.57'' Electric Motorized Cable Stripper, 750 W, 98 ft/min Wire Peeler with Visible Stripping Depth Reference, 10 Channels for Scrap Copper Recycling

    VEVOR Automatic Wire Stripping Machine, 0.06''-1.57'' Electric Motorized Cable Stripper, 750 W, 98 ft/min Wire Peeler with Visible Stripping Depth Reference, 10 Channels for Scrap Copper Recycling

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    372,50 €
  56. AMIO ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 0,2-6mm ΑMiO - 1 TEM. 03132/AM

    AMIO ΑΠΟΓΥΜΝΩΤΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 0,2-6mm ΑMiO - 1 TEM. 03132/AM

    Είδος: Απογυμνωτής Καλωδίων
    18,23 €
  57. Κορυφαία brand πένσες & κόφτες

Φίλτρα

Φίλτρα

Περιοχή Τιμών

Κατασκευαστές

A
B
C
  • CT Brand (0)
  • Cablexpert (0)
  • Camelion (0)
  • CarCommerce (0)
  • Cavel (1)
  • Cobra (0)
D
E
G
  • GT (0)
  • Geko (0)
  • Gembird (0)
  • Geyer (0)
  • Goldtool (0)
  • Goobay (0)
  • Good Tools (0)
H
I
K
L
  • Lalizas (0)
  • Lampa (0)
  • Lanberg (0)
  • LogiLink (1)
  • Luckhaus (0)
  • Lumen (0)
M
N
O
  • Opticum (0)
P
R
S
T
U
V
  • Vorel (0)
  • vidaXL (0)
W
X

Σφάλμα